Світлодіодна настільна LED лампа FS-021 для освітлення (на гнучкій ніжці та струбціні), 24 Вт. Чорний
Сучасний дизайн. Лампу можна використовувати у салонах краси при виконанні манікюру. Він забезпечує дуже хороше освітлення у прохолодній тіні та призначений для використання у приміщенні.
- Декілька типів яскравості та три типи освітлення: теплий, нейтральний, холодний.
- Шнур – 240 см.
- Потужність: 24Вт
- Кількість діодів: 96 лампочок
- Від адаптера 12V. 2A
- На струбціні
Лампа виготовлена ​​з високоякісного пластику, струбцину та тримач із міцного металу.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Тип кріплення | Струбцина (притиск) |
| Джерело живлення | Електрика |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 780 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Довжина мережевого шнура | 2.6 м |
| Колір | Чорний |
Купити Світлодіодна настільна LED лампа FS-021 для освітлення (на гнучкій ніжці та струбціні), 24 Вт. Чорний ви зможете у нашому інтернет-магазині Limonad з доставкою по всій Україні в тому числі у Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Запоріжжя, Львів та багато інших населених пунктів.
Вид лампи:
Настільна
Кріплення:
На струбціні
Потужність (Вт):
24
Тип джерела світла:
LED
Тип установки:
Настільна
Країна виробник:
Китай
Бренд:
Відгуки не знайдені
