Акумуляторна LED Лампа 1961 (3 Вт.) на гнучкій ніжці + підставка для телефону – для освітлення робочого столу
Лампа має гнучку конструкцію, що дозволяє змінювати кут у напрямку світла в будь-якому напрямку. Має 3 режими світла (холодний, нейтральний, теплий).
Характеристики:
- Довжина лампи - 9.5см.
- Ширина лампи: 5 см
- Довжина гнучкої частини - 28 см.
- Висота підставки: 2 см.
- Довжина підставки: 9 см
- Потужність: 3 Вт.
- Колір: білий
- Довжина шнура - 77 см
- На юсб (можна підключати до павербанку)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колір плафона | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Довжина мережевого шнура | 0.77 м |
Купити Акумуляторна LED Лампа 1961 (3 Вт.) на гнучкій ніжці + підставка для телефону – для освітлення робочого столу ви зможете у нашому інтернет-магазині Limonad з доставкою по всій Україні в тому числі у Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Запоріжжя, Львів та багато інших населених пунктів.
Вид лампи:
Настільна
Кріплення:
На підставці
Потужність (Вт):
3
Тип джерела світла:
LED
Тип установки:
Настільна
Країна виробник:
Китай
Бренд:
Відгуки не знайдені
