Кільцева LED лампа RL-14 (Діаметр – 36см.) 36 Вт. - штатив 210 см. + 3 шт. тримача + пульт
Світлодіодна кільцева лампа RL-14 36 см. - це оптимальне співвідношення ціни і якості, яке стане відмінним варіантом професійного освітлення. Якщо Ваша робота пов'язана з фото або відеозйомкою, кропіткою діяльністю, яка потребує уважності, то така лампа стане для Вас незамінним аксесуаром. Світлодіодна кільцева лампа відмінно підходить для фотозйомки як портретної, так і предметної. Максимальна висота штатива – 210 см. Ззаду лампи знаходяться два входи USB та вмикач.
Характеристики:
- Потужність: 36 Вт.
- Світловий потік: 3600 LM.
- Зовнішній діаметр: 36 см.
- Внутрішній діаметр: 26 см.
- Регулювання температури: Є.
- Кольорове підсвічування: Є (теплий, холодний, нейтральний)
- Колірна температура: 2700 K - 6500 К.
- Дальність освітлення: до 15 метрів.
- У комплекті штатив - 210 см.
- Працює від мережі (розетка).
- Довжина шнура: 3 м.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр кільця | 36 см |
| Максимальна висота штатива | 210 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип живлення | Мережа |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип кріплення | Струбціна+підставка |
| Висота | 210 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
Купити Кільцева LED лампа RL-14 (Діаметр – 36см.) 36 Вт. - штатив 210 см. + 3 шт. тримача + пульт ви зможете у нашому інтернет-магазині Limonad з доставкою по всій Україні в тому числі у Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Запоріжжя, Львів та багато інших населених пунктів.
Відгуки не знайдені
