Інструмент для манікюру і педикюру

Інструменти для манікюру

Щоб створювати гарний і стильний манікюр, потрібні якісні і функціональні інструменти. Вони дозволяють майстрам ефективно обробляти нігті, надаючи необхідну форму, гладкість і чистоту поверхні.

У цьому розділі можна купити інструменти для манікюру, випущені різними виробниками. У їх виготовленні використовуються міцні, надійні і безпечні матеріали, що дозволяють якісно проводити обробку нігтьової пластини.

Майстри в салонах краси працюють різними інструментами для манікюру:

  • Манікюрними кусачками. Вони дозволяють легко зрізати щільні нігтьові пластини, прибирати задирки, або обрізати поламані нігті.
  • Манікюрними ножицями. З їх допомогою можна легко і точно проводити обрізку нігтьових поверхонь, надаючи їм необхідну форму.
  • Манікюрними лопатками. Ці функціональні інструменти для манікюру допомагають відсувати кутикули, а також видаляти тонку шкіру на нижній частині нігтьової пластини.

На нашому сайті можна знайти спеціальні набори інструментів для манікюру, які стануть в нагоді професіоналам і звичайним користувачам, допомагаючи створювати гарний і стильний манікюр.

Показати ще 24 товари
Фільтри товарів
Ціна

грн  –  грн

  • 13грн
  • 4334грн
Наявність
Бренд
    Покажи все (38)