Магазин працює, із за перебоїв електропостачання можливі затримки з обробкою замовлень. Менеджери обовязково з вами звяжуться

Крафт пакети

Крафт пакети для парової та повітряної стерилізації

Для обробки інструментів в автоклавах або сухожарові шафах пропонуємо спеціальні паперові крафт пакети, здатні витримувати високотемпературний нагрів (понад 180 градусів). Після покупки їх можна відразу використовувати за призначенням, без додаткової підготовки і знезараження.

У виготовленні крафт пакетів використовується багатошаровий папір (2-6 шари), стійка до впливу вологи, сонячних променів і легких механічних навантажень. У такі місткі паперові ємності (розміром 100х200мм) зручно складати різні інструменти для манікюру і запечатувати їх перед стерилізацією за допомогою вбудованої клейкої стрічки.

Завдяки паперовим крафт пакетів, салони краси можуть забезпечувати необхідні заходи безпеки і гігієни, пропонуючи відвідувачам, стерилізований і чистий інструментарій. Після проведення обробки в сухожарові шафі запечатаний крафт пакет може зберігатися в будь-якому місці. Його розкривають безпосередньо перед використанням, в присутності клієнта.

Крафт пакети становлять собою герметичну упаковку, в них тривалий час можна зберігати інструментарій для манікюру, запобігаючи його забруднення бактеріями і пилом.

На нашому сайті можна вигідно купити крафт пакети для стерилізації, що дозволяють ефективно, безпечно і зручно стерилізувати, а також зберігати різні інструменти в салонах краси.

Показати ще 24 товари
Фільтри товарів
Вид продукції для стерилізації
Кількість в упаковці
Розмір пакета (мм)
    Покажи все (17)
Ціна

грн  –  грн

  • 20грн
  • 2266грн
Наявність
Бренд