Table LED lamp LP-07 for 12 W. on a stand, with three light modes (48 bulbs) - for lighting
Modern design. The lamp can be used in beauty salons when performing manicures. It provides very good lighting in the room.
- Cord with adapter
- Lamp length - 41 cm.
- Power - 12 W.
- Leg length - 36 cm.
- 48 bulbs
- Base diameter: 16 cm
| Main attributes | |
|---|---|
| Type | Table lamp |
| Style | Minimalism |
| Material of lampshade, pendants | Metal |
| Material frame | metal |
| Lamp type | LED |
| Lamp power | 12 W |
| Color | Black |
| Color of fittings (base) | Black |
| Bulbs included | Yes |
| Mounting type | Surface mounted |
| Color of lampshade | Black |
| Overall dimensions dimensions | |
| Height | 360 mm |
| Length | 410 mm |
| Power cord length | 0.9 m |
You can buy Table LED lamp LP-07 for 12 W. on a stand, with three light modes (48 bulbs) - for lighting in our online store Limonad with delivery to Ukraine and Europe, including Poland, Germany, Bulgaria, Czech Republic, France, Romania and many other countries.
Fastening:
On a stand
Lamp type:
desktop
Light source type:
LED
Power, W):
12
Type of instalation:
desktop
Manufacturer country:
China
Brand:
No reviews found
