Rechargeable LED Lamp 1961 (3 W) on a flexible leg + phone stand - for desk lighting
The lamp has a flexible design that allows you to change the angle of the light in any direction. It has 3 light modes (cold, neutral, warm).
Characteristics:
- Lamp length - 9.5 cm.
- Lamp width: 5 cm
- Flexible part length - 28 cm.
- Stand height: 2 cm.
- Stand length: 9 cm
- Power: 3 W.
- Color: white
- Cord length - 77 cm
- USB (can be connected to a power bank)
| Main attributes | |
|---|---|
| Type | Table lamp |
| Style | Minimalism |
| Number of sources light | 1 |
| Material of lampshade, pendants | Plastic |
| Type of switch | Touch switch on the body |
| Type of lamp | LED |
| Power of lamp | 3 W |
| Color | Black |
| Color of fittings (base) | Black |
| Type of fastening | On the surface |
| Color glow | Neutral |
| Lamp color | White |
| Remote control | No |
| Control | Touch |
| Overall dimensions | |
| Height | 280 mm |
| Width | 50 mm |
| Length | 95 mm |
| Power cord length | 0.77 m |
You can buy Rechargeable LED Lamp 1961 (3 W) on a flexible leg + phone stand - for desk lighting in our online store Limonad with delivery to Ukraine and Europe, including Poland, Germany, Bulgaria, Czech Republic, France, Romania and many other countries.
Fastening:
On a stand
Lamp type:
desktop
Light source type:
LED
Power, W):
3
Type of instalation:
desktop
Manufacturer country:
China
Brand:
No reviews found
