Rechargeable LED Lamp 1954 (3 W) on a flexible leg + phone stand for desk lighting Blue
The 1954 LED desk lamp is a functional and practical solution for your workspace.
High-quality LEDs provide a pleasant and safe light stream.
The touch control buttons located on the stand are designed to provide maximum comfort when using the lamp. It also has a flexible leg and wide tilt angles, allowing you to adjust it to a comfortable position. It has 3 light modes (cold, neutral, warm).
Characteristics:
- Lamp size: 8.5 cm
- Flexible part length - 26 cm.
- Stand height: 3 cm.
- Stand length: 10 cm
- Power: 3 W.
- On USB (can be connected to a power bank)
| Main attributes | |
|---|---|
| Type | Table lamp |
| Style | Minimalism |
| Number of sources light | 1 |
| Material of lampshade, pendants | Plastic |
| Type of switch | Touch switch on the body |
| Type of lamp | LED |
| Power of lamp | 3 W |
| Color | Blue |
| Type of fastening | On the surface |
| Color of glow | Neutral |
| Remote control control | No |
| Control | Touch |
| Height | 260 mm |
| Width | 8.5 mm |
| Length | 8.5 mm |
You can buy Rechargeable LED Lamp 1954 (3 W) on a flexible leg + phone stand for desk lighting Blue in our online store Limonad with delivery to Ukraine and Europe, including Poland, Germany, Bulgaria, Czech Republic, France, Romania and many other countries.
Fastening:
On a stand
Lamp type:
desktop
Light source type:
LED
Power, W):
3
Type of instalation:
desktop
Manufacturer country:
China
Brand:
No reviews found
