Настільна LED лампа LP-07 на 12 Вт. на підставці, з трьома режимами світла (48 лампочок) – для освітлення
Сучасний дизайн. Лампу можна використовувати у салонах краси при виконанні манікюру. Вона забезпечує дуже гарне освітлення у приміщенні.
- Шнур із адаптером
- Довжина лампи - 41 см.
- Потужність - 12 Вт.
- Довжина ніжки - 36 см.
- 48 лампочок
- Діаметр підставки: 16 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Довжина мережевого шнура | 0.9 м |
Купити Настільна LED лампа LP-07 на 12 Вт. на підставці, з трьома режимами світла (48 лампочок) – для освітлення ви зможете у нашому інтернет-магазині Limonad з доставкою по всій Україні в тому числі у Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Запоріжжя, Львів та багато інших населених пунктів.
Вид лампи:
Настільна
Кріплення:
На підставці
Потужність (Вт):
12
Тип джерела світла:
LED
Тип установки:
Настільна
Країна виробник:
Китай
Бренд:
Відгуки не знайдені
