Table LED lamp FX-019B (10 W) on a flexible leg and stand - for additional lighting
The lamp has a flexible design that allows you to change the angle of the light in any direction. It has 3 light modes (cold, neutral, warm) - switch on the stand.
Completely silver, the stand is white.
- Length of the lamp - 38 cm. (36 bulbs)
- Color temperature - 5500 - 6500K
- Bulb life - 50,000 hours
- Length of the flexible part - 34 cm.
- Power: 10 W.
| Main attributes | |
|---|---|
| Type | Table lamp |
| Style | Minimalism |
| Number of light sources | 1 |
| Placeshade material, pendants | Metal |
| Lamp type | LED |
| Lamp power | 10 W |
| Color | Silver |
| Color of fittings (base) | Silver |
| Type of fastening | On the surface |
| Color of the lampshade | Silver |
| Overall dimensions | |
| Height | 340 mm |
| Length | 380 mm |
You can buy Table LED lamp FX-019B (10 W) on a flexible leg and stand - for additional lighting in our online store Limonad with delivery to Ukraine and Europe, including Poland, Germany, Bulgaria, Czech Republic, France, Romania and many other countries.
Fastening:
On a stand
Lamp type:
desktop
Light source type:
LED
Power, W):
10
Type of instalation:
desktop
Manufacturer country:
China
Brand:
No reviews found
