Настільна LED лампа FX-019B (10 Вт.) на гнучкій ніжці та підставці - для додаткового освітлення
Лампа має гнучку конструкцію, що дозволяє змінювати кут у напрямку світла в будь-якому напрямку. Має 3 режими світла (холодний, нейтральний, теплий) – перемикач на підставці.
Повністю срібна, підставка біла.
- Довжина лампи - 38 см. (36 лампочок)
- Кольорова температура - 5500 - 6500К
- Час роботи лампочок - 50000 годин
- Довжина гнучкої частини - 34 см.
- Потужність: 10 Вт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Срібло |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір плафона | Срібний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 380 мм |
Купити Настільна LED лампа FX-019B (10 Вт.) на гнучкій ніжці та підставці - для додаткового освітлення ви зможете у нашому інтернет-магазині Limonad з доставкою по всій Україні в тому числі у Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Запоріжжя, Львів та багато інших населених пунктів.
Вид лампи:
Настільна
Кріплення:
На підставці
Потужність (Вт):
10
Тип джерела світла:
LED
Тип установки:
Настільна
Країна виробник:
Китай
Бренд:
Відгуки не знайдені
