Shadowless LED crescent lamp HQ-80x (82 cm) tabletop 70 W. for lighting White
The lamp is perfect for those who work in the beauty industry. Due to its shape, it does not leave a shadow on the face, hands, etc., maximally illuminating the desired surface.
Included: lamp, adapter, 2 pcs stands, 1 pc screwdriver, screws (6 pcs)
- Power: 70 W.
- 2700K-4000K-6500K
- Includes a power outlet block
- Width: 6 cm
- Length 82 cm
- Height: 35 cm
- 3 light modes: cold, neutral, warm
| Main characteristics | |
|---|---|
| Type | Desk lamp |
| Number of light sources | 1 |
| Frame material | metal |
| Lamp type | Energy saving |
| Lamp power | 70 W |
| Bulbs included | No |
| Mounting type | To the surface |
| Power supply | Electricity |
| Length of cord | 2.7 m |
| Color | White |
| Overall dimensions | |
| Height | 350 mm |
| Width | 60 mm |
| Diameter | 820 mm |
| Length of power cord | 2.7 m |
You can buy Shadowless LED crescent lamp HQ-80x (82 cm) tabletop 70 W. for lighting White in our online store Limonad with delivery to Ukraine and Europe, including Poland, Germany, Bulgaria, Czech Republic, France, Romania and many other countries.
Fastening:
On a stand
Lamp type:
desktop
Light source type:
LED
Power, W):
70
Type of instalation:
desktop
Manufacturer country:
China
Brand:
No reviews found
