Безтіньова LED лампа-півмісяць HQ-80x (82 см) настільна на 70 Вт. для освітлення Білий
Лампа відмінно підійде тим, хто працює у б'юті-індустрії. За рахунок форми, вона не залишає тінь на обличчі, руках і т.д., максимально освітлюючи потрібну поверхню.
У комплекті: лампа, адаптер, 2 шт підставки, 1 шт викрутка, шурупи (6 шт)
- Потужність: 70 Вт.
- 2700К-4000К-6500К
- У комплекті блок для розетки
- Ширина: 6 см
- Довжина 82 см
- Висота: 35 см
- 3 режими освітлення: холодний, нейтральний, теплий
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Потужність лампи | 70 Вт |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Джерело живлення | Електрика |
| Довжина шнура | 2,7 м |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Діаметр | 820 мм |
| Довжина мережевого шнура | 2,7 м |
Купити Безтіньова LED лампа-півмісяць HQ-80x (82 см) настільна на 70 Вт. для освітлення Білий ви зможете у нашому інтернет-магазині Limonad з доставкою по всій Україні в тому числі у Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Запоріжжя, Львів та багато інших населених пунктів.
Вид лампи:
Настільна
Кріплення:
На підставці
Потужність (Вт):
70
Тип джерела світла:
LED
Тип установки:
Настільна
Країна виробник:
Китай
Бренд:
Відгуки не знайдені
