Гнучка LED лампа FX-033 (8 Вт.) на гнучкій ніжці та струбцині - для додаткового освітлення робочого столу
Лампа має гнучку конструкцію, що дозволяє змінювати кут у напрямку світла в будь-якому напрямку. Має 3 режими світла (холодний, нейтральний, теплий) + регулятор яскравості на шнурі.
Характеристики:
- Довжина лампи - 36см.
- Довжина гнучкої частини - 42 см.
- Потужність: 8 Вт.
- Довжина шнура - 200 см
- На юсб (блок у комплект не входить)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип кріплення | Струбціна (притиск) |
| Колір плафона | Чорний |
| Керування | Кнопки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 360 мм |
Купити Гнучка LED лампа FX-033 (8 Вт.) на гнучкій ніжці та струбцині - для додаткового освітлення робочого столу ви зможете у нашому інтернет-магазині Limonad з доставкою по всій Україні в тому числі у Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Запоріжжя, Львів та багато інших населених пунктів.
Вид лампи:
Настільна
Кріплення:
На підставці
Потужність (Вт):
8
Тип джерела світла:
LED
Тип установки:
Настільна
Країна виробник:
Китай
Бренд:
Відгуки не знайдені
