Flexible LED lamp FX-033 (8 W) on a flexible leg and clamp - for additional illumination of the desktop
The lamp has a flexible design that allows you to change the angle of the light in any direction. It has 3 light modes (cold, neutral, warm) + a brightness controller on the cord.
Characteristics:
- Lamp length - 36 cm.
- Flexible part length - 42 cm.
- Power: 8 W.
- Cord length - 200 cm
- USB (block not included)
| Main attributes | |
|---|---|
| Type | Table lamp |
| Style | Minimalism |
| Number of light sources | 1 |
| Material of lampshade, pendants | Metal |
| Type lamps | LED |
| Lamp power | 8 W |
| Color | Black |
| Color of fittings (base) | Black |
| Type of fastening | Clamp (clamp) |
| Color of lampshade | Black |
| Control | Buttons |
| Overall dimensions | |
| Height | 420 mm |
| Length | 360 mm |
You can buy Flexible LED lamp FX-033 (8 W) on a flexible leg and clamp - for additional illumination of the desktop in our online store Limonad with delivery to Ukraine and Europe, including Poland, Germany, Bulgaria, Czech Republic, France, Romania and many other countries.
Fastening:
On a stand
Lamp type:
desktop
Light source type:
LED
Power, W):
8
Type of instalation:
desktop
Manufacturer country:
China
Brand:
No reviews found
