Професійна UV/LED лампа WS-1 для манікюру та педикюру, 88 Вт.
UV/LED лампа для нігтів WS-1
UV/LED лампа WS-1 — надійна та зручна для полімеризації всіх видів гелів, гель-лаків та біогелів. Підходить як для професійного використання в салонах краси, так домашнього манікюру.
Особливості:
-
Підходить для сушіння будь-яких штучних покриттів (гелі, гель-лаки, основи, топи).
-
Оснащена таймером на 30, 60 та 99 секунд – для точного контролю часу полімеризації.
-
Має знімне дно , що зручно під час використання під час педикюру.
Компактний та стильний дизайн робить лампу практичною та естетичною для будь-якого робочого місця.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вид обладнання | LED/UV |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 88 Вт |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер, Висувне дно |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальний час встановлення таймера | 99 сек |
| Термін служби ламп | 50000 год |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Дисплей | Так |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 95 мм |
Купити Професійна UV/LED лампа WS-1 для манікюру та педикюру, 88 Вт. ви зможете у нашому інтернет-магазині Limonad з доставкою по всій Україні в тому числі у Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Запоріжжя, Львів та багато інших населених пунктів.
Відгуки не знайдені
