Table lamp FX-214 2in1: for fixing upper forms (5 W) + for lighting (15 W), on a clothespin
Portable nail lamp and lighting adopts rotating gooseneck design, which can support 360° rotation. Adjustable according to your needs.
Features
Equipment type LED/UV
Power of the lamp for fixing tips: 5 W.
Lamp capacity for lighting: 15W
Mains voltage: 220~240 V
Country of origin: China
Color: Black
The lighting lamp can be switched on separately
- The lamp for drying tips can be switched on separately at different powers (3 W and 5 W).
- On USB, no block included. Cord length (130 cm)
- Drying lamp height - 27 cm
- The height of the lighting lamp is 37 cm.
- The length of the lighting lamp is 27 cm.
| Main attributes | |
|---|---|
| Equipment type | LED/UV |
| Nail Dryer Lamp Power | 5 W |
| Network voltage | 220~240V, 100~120V |
| Country of origin | China |
| Color | Black |
| Display | No |
| Replacement lamp included | No |
| Timer | No |
| Overall dimensions | |
| Length | 270 mm |
| Height | 270 mm |
You can buy Table lamp FX-214 2in1: for fixing upper forms (5 W) + for lighting (15 W), on a clothespin in our online store Limonad with delivery to Ukraine and Europe, including Poland, Germany, Bulgaria, Czech Republic, France, Romania and many other countries.
Lamp type:
LED, LED+UV, UV
Motion sensor sensor:
without sensor
Power, W):
5
Manufacturer country:
China
Brand:
No reviews found
