Rechargeable desk LED lamp 1910 (2.5W) on a flexible leg - for desktop illumination White
The lamp has a flexible design that allows you to change the angle of the light in any direction. It has 3 light modes (cold, neutral, warm).
Specifications:
- Lamp diameter: 8 cm
- Flexible part length - 24 cm.
- Stand height: 2 cm.
- Stand length: 10 cm
- Power: 2.5 W.
- Color: white
- Cord length - 77 cm.
- On USB (can be connected to a power bank)
| Main specifications | |
|---|---|
| Type | Tabletop lamp |
| Condition | New |
| Style | Minimalism |
| Number of light sources | 1 |
| Material of lampshade, pendants | Plastic |
| Type of switch | Touch switch on the body |
| Type of lamp | LED |
| Power of lamp | 3 W |
| Network voltage | 220~240 B |
| Color | White |
| Color of fittings (base) | White |
| Type of fastening | On the surface |
| Light color | Neutral |
| Color of the lampshade | White |
| Power source | Electricity |
| Remote control | No |
| Control | Touch |
| Overall dimensions | |
| Height | 240 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Power cord length | 0.77 m |
You can buy Rechargeable desk LED lamp 1910 (2.5W) on a flexible leg - for desktop illumination White in our online store Limonad with delivery to Ukraine and Europe, including Poland, Germany, Bulgaria, Czech Republic, France, Romania and many other countries.
Fastening:
On a stand
Lamp type:
desktop
Light source type:
LED
Power, W):
2.5
Type of instalation:
desktop
Manufacturer country:
China
Brand:
No reviews found
