Настільна акумуляторна LED Лампа 1910(2,5Вт) на гнучкій ніжці - для освітлення робочого столу Білий
Лампа має гнучку конструкцію, що дозволяє змінювати кут у напрямку світла в будь-якому напрямку. Має 3 режими світла (холодний, нейтральний, теплий).
Характеристики:
- Діаметр лампи: 8 см
- Довжина гнучкої частини - 24 см.
- Висота підставки: 2 см.
- Довжина підставки: 10 см
- Потужність: 2.5 Вт.
- Колір: білий
- Довжина шнура - 77 см
- На юсб (можна підключати до павер банку)
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Довжина мережевого шнура | 0.77 м |
Купити Настільна акумуляторна LED Лампа 1910(2,5Вт) на гнучкій ніжці - для освітлення робочого столу Білий ви зможете у нашому інтернет-магазині Limonad з доставкою по всій Україні в тому числі у Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Запоріжжя, Львів та багато інших населених пунктів.
Вид лампи:
Настільна
Кріплення:
На підставці
Потужність (Вт):
2.5
Тип джерела світла:
LED
Тип установки:
Настільна
Країна виробник:
Китай
Бренд:
Відгуки не знайдені
