Гнучка настільна лампа на прищіпці FX001F (26,5см.) для освітлення робочого місця, 10 Вт
Настільна світлодіодна LED лампа-прищіпка зроблена в оригінальному мінімалістичному дизайні, що дозволяє використовувати її як додаткове освітлення в різних умовах та інтер'єрах.
Прищіпка здатна зафіксуватися на будь-якій плоскій поверхні (стіл, тумбочка, полиця, спинка ліжка, двері тощо).
Довжина USB-шнура становить 1.4 метри, чого цілком достатньо для використання лампи як удома, так і на роботі. На шнурі є кнопка для увімкнення/вимкнення лампи.
- Потужність: 10 Вт
- Живлення: USB кабель (блок у комплекті не йде)
- Кріплення: прищіпка
- Керування: механічна кнопка на кабелі
- Режим яскравості: 10 шт
- Температура світіння: 3000К – 6500К
- Світло: холодне, нейтральне, тепле
- Довжина лампи: 26.5 см
- Висота гнучкої ніжки: 36.5 см.
- Розміри прищіпки: 11х7 см
- Довжина шнура: 140 см
Робочий час лампочок - 20000 годин
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колір плафона | Чорний |
| Керування | Кнопки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 365 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.4 м |
Купити Гнучка настільна лампа на прищіпці FX001F (26,5см.) для освітлення робочого місця, 10 Вт ви зможете у нашому інтернет-магазині Limonad з доставкою по всій Україні в тому числі у Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Запоріжжя, Львів та багато інших населених пунктів.
Відгуки не знайдені
