Настільна LED лампа FХ-021 на 15 Вт. металева на струбцині - для освітлення робочого місця Срібло
Лампа має гнучку конструкцію, що дозволяє змінювати кут у спрямованості світла. Повністю металева.
- Довжина шнура з адаптером - 90 см.
- Довжина лампи - 65 см.
- Потужність - 15 Вт.
- Довжина ніжки - 40 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Тип кріплення | Струбціна (притиск) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Довжина мережевого шнура | 0.9 м |
| Колір | Срібло |
Купити Настільна LED лампа FХ-021 на 15 Вт. металева на струбцині - для освітлення робочого місця Срібло ви зможете у нашому інтернет-магазині Limonad з доставкою по всій Україні в тому числі у Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Запоріжжя, Львів та багато інших населених пунктів.
Вид лампи:
Настільна
Кріплення:
На струбціні
Потужність (Вт):
15
Тип джерела світла:
LED
Тип установки:
Настільна
Країна виробник:
Китай
Бренд:
Відгуки не знайдені
