Настільна лампа 1968 (7 Вт.) на підставці та акумуляторі, яскрава при відключеннях світла працює довго
Яка потужна настільна лампа допоможе з освітленням у будь-якому місці в будь-який час завдяки акумулятору.
- В комплекті: лампа, акумулятор, кабель USB для заряджання.
- Довжина шнура: 90 см;
- Три режими світла холодний, нейтральний, теплий (перемикається сенсорною кнопкою)
- З підставкою для пензлів та канцелярії
- Нижня довжина ніжки - 40 см
- Верхня довжина ніжки - 24 см
- Довжина лампи: 35 см
- Ширина лампи; 3.5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Колір | Білий |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Довжина мережевого шнура | 0.9 м |
Купити Настільна лампа 1968 (7 Вт.) на підставці та акумуляторі, яскрава при відключеннях світла працює довго ви зможете у нашому інтернет-магазині Limonad з доставкою по всій Україні в тому числі у Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Запоріжжя, Львів та багато інших населених пунктів.
Вид лампи:
Настільна
Кріплення:
На підставці
Потужність (Вт):
7
Тип джерела світла:
LED
Тип установки:
Настільна
Країна виробник:
Китай
Бренд:
Відгуки не знайдені
