Безтіньова LED лампа-півмісяць HQ-55х (56 см) настільна на 60 Вт. для освітлення Білий
Лампа відмінно підійде тим, хто працює у б'юті-індустрії. За рахунок форми, вона не залишає тінь на обличчі, руках і т.д., максимально освітлюючи потрібну поверхню.
У комплекті: лампа, адаптер, 2 шт підставки, 1 шт викрутка, шурупи (6 шт)
- Потужність: 70 Вт.
- 2700К-4000К-6500К
- У комплекті блок для розетки
- Ширина: 6 см
- Довжина 56 см
- Висота: 25 см
- 3 режими світла: холодний, нейтральний, теплий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина шнура | 2.7 м |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр | 560 мм |
| Ширина | 60 мм |
Купити Безтіньова LED лампа-півмісяць HQ-55х (56 см) настільна на 60 Вт. для освітлення Білий ви зможете у нашому інтернет-магазині Limonad з доставкою по всій Україні в тому числі у Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Запоріжжя, Львів та багато інших населених пунктів.
Вид лампи:
Настільна
Кріплення:
На підставці
Потужність (Вт):
60
Тип джерела світла:
LED
Тип установки:
Настільна
Країна виробник:
Китай
Бренд:
Відгуки не знайдені
