Ензимний 1.000.000 Каепілінг Kaetana, 30 мл

329 грн
В наявності
+
Доставка
  • — Нова Пошта - Відділення
  • — Нова Пошта - Кур'єрська доставка
  • — УкрПошта
  • — Міжнародна доставка
  • — Кур'єром по Києву від 100 грн
  • — Самовивіз з магазину
Варіанти оплати
  • — Оплата на карту
  • — Картами Visa и MasterCard
  • — Накладений платіж
  • — Безготівковий розрахунок
Наші переваги
Ензимний (ферментативний) пілінг 1.000.000 – це поверхневий пілінг, при якому як активна речовина виступають не кислоти, а ферменти. Ензимний пілінг – це досить делікатна процедура, що підходить для всіх типів шкіри, включаючи чутливу шкіру з куперозом.
Дія ензимного пілінга полягає в дбайливому очищенні шкіри від білкових забруднень, виділень сальних і потових залоз, а також у видаленні мертвих клітин рогового шару епідермісу.
Протеолітичні ферменти, що входять до складу ензимного комплексу, ослаблюють зчеплення корнеоцитів за рахунок руйнування структурних хімічних зв'язків десмосом і тим самим полегшують відлущування рогових лусочок, а також безпосередньо розщеплюють кератин. За рахунок зняття верхнього шару відбувається стимуляція вироблення фібробластів і оновлення клітин шкіри.

Ефект

Покращується колір обличчя; вирівнюється рельєф шкіри, розгладжуються дрібні зморшки; освітлюються пігментні плями; очищаються і звужуються пори; стимулюється процес регенерації нових клітин.
Після процедури не потрібна реабілітація, немає лущення і гіперемії.

Cклад

Вода очищена, лужна протеаза, нейтральна протеаза, амілосубтілін.

Субтілізін (амілосубтілін) – фермент класу гідролаз, що каталізує гідроліз білків і пептидів, а також складних ефірів і амідов N-захищеніх амінокислот, ефективніший на відміну від папаїна, оскільки руйнує більше різних білкових зв'язків. Субтілізін — протеаза, що продукується бактеріями Bacillus subtilis (INCI: Subtilisin, Subtilopeptidase). Його отримують шляхом бродіння, схожого з процесом, використовуваним в пивоварінні. Субтілізін затверджений FDA як безпечний фермент, придатний в їжу. Оскільки субтілізін нетоксичний, він застосовується при виготовленні печива, цукерок, крекерів і пральних порошків. Субтілізін руйнує більше типів білкових зв'язків, чим папаїн, а тому ефективніший в роздрібненні білкових відкладень.

Лужна протеаза - фермент по своїй будові близький до протєїназе плазми крові, каталізує гідроліз білка на пептиди ібамінокислоти.

Нейтральна протеаза – фермент класу гідролаз, який каталізує гідроліз пептидного зв'язку.

Використання

Комплекс ензимного пілінга може використовуватися для проведення підготовки шкіри перед апаратною або механічною чисткою.

Протокол процедури

Комплекс 1.000.000 наноситися за допомогою спонжа або пензлика на очищену шкіру обличчя в два–три шари, давши заздалегідь висохнути попередньому шару. Для створення парникового ефекту зверху накладається плівка і тканинна маска.
Тривалість процедури від 15 до 20 хвилин. Після завершення залишки ензимного пілінга знімаються вологою серветкою.
Після розм'якшення шкіри знову наноситься Ензимний пілінг і робиться видалення поверхневого шкірного сала і білкових відкладень ультразвуковим скрабером, після чого механічно, м'якими серветками, видаляється вміст розширених пір.
Процедура завершується нанесенням «Сироватки Надзаспокійливої» або Геля Антисептичного ВугріNet.

Така процедура буде корисною не лише перед глибокою чисткою обличчя, але і перед будь-якою іншою косметичною процедурою для розм'якшення епідермісу.

Строк зберігання 18 міс. з дати виробництва і 12 міс. з моменту початку використання. Температурний режим +5 +25° С

Купити Ензимний 1.000.000 Каепілінг Kaetana, 30 мл ви зможете у нашому інтернет-магазині Limonad з доставкою по всій Україні в тому числі у Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Запоріжжя, Львів та багато інших населених пунктів.

Вид продукції:
пілінг
Країна виробник:
Україна
Об'єм (мл, г):
250
Бренд:
Kaetana

Відгуки не знайдені

Подібні товари
Ви дивилися