Table LED lamp FХ-021 15 W. metal on a clamp - for lighting the workplace Black
The lamp has a flexible design that allows you to change the angle of the light direction. Completely metal.
- The length of the cord with adapter is 90 cm.
- The length of the lamp is 65 cm.
- Power - 15 W.
- Leg length - 40 cm.
| Main characteristics | |
|---|---|
| Type | Desk lamp |
| Performance style | Minimalism |
| Number of light sources | 1 |
| Material of lampshade, pendants | Metal |
| Frame material | metal |
| Lamp type | LED |
| Lamp power | 15 W |
| Network voltage | 220~240V |
| Bulbs included | Yes |
| Mounting type | Clamp (clamp) |
| Power supply | Electricity |
| Color | Black |
| Overall dimensions | |
| Height | 400 mm |
| Length | 650 mm |
| Length of power cord | 0.9 m |
You can buy Table LED lamp FХ-021 15 W. metal on a clamp - for lighting the workplace Black in our online store Limonad with delivery to Ukraine and Europe, including Poland, Germany, Bulgaria, Czech Republic, France, Romania and many other countries.
Fastening:
On a clamp
Lamp type:
desktop
Light source type:
LED
Power, W):
15
Type of instalation:
desktop
Manufacturer country:
China
Brand:
No reviews found
