Knife for Class 45 machine - 7.0mm
STAR BLADE:
The high-precision “Made in Germany” technology applied to the grinding of STAR BLADE knives ensures an extended service life.
| Type | Hair dryer brush |
|---|---|
| Power | 1100 W |
| overheat protection | Yes |
| Cold air | Yes |
| Ionization | Yes |
| Temperature conditions | 2 |
| Number of speeds | 2 |
| Hanging loop | Yes |
| Cable | 2.8 m |
| Weight | 270 g |
| Manufacturer country | Germany |
| Equipment |
| Blade width | 49 mm. |
|---|---|
| Cut length | 7 mm |
| Blade width | 49 mm. |
|---|---|
| Cut length | 7 mm |
You can buy Knife for Class 45 machine - 7.0mm in our online store Limonad with delivery to Ukraine and Europe, including Poland, Germany, Bulgaria, Czech Republic, France, Romania and many other countries.
Manufacturer country:
China
Brand:
No reviews found
