Професійна UV/LED лампа SUN H9 plus для нігтів (Сан лампа УФ+Льод), 88W Білий
Лампа SUN H9 Plus (88W LED+UV) - удосконалена професійна лампа для полімеризації всіх видів гелю та гель лаку на 88 Вт.
УФ LED світлодіодна лампа SUN H9 Plus 88 Вт оснащена таймером на 10, 30, 60 і 99 секунд для автоматичного використання, стане відмінним допоміжним приладом на столі у будь-якого професіонала, що займається манікюрним сервісом, або любителя.
Завдяки лаконічному дизайну вона стильно виглядає, а за рахунок наявності всіх необхідних функцій спростить і прискорить процес роботи з лаками, фарбами і гелями, сприйнятливими до спектру led-хвиль.
Лампа має дно, що знімається на магнітах, що зручно при проведенні процедури педикюру.
Перевага даної лампи – це швидкість, безпека, довговічність.
- швидкість полімеризації
- можливість сушити будь-які тверді гелі та гель-лаки
- низьке споживання електроенергії
- тривалий термін експлуатації (від 50000 до 100000 годин)
- відсутність необхідності в регулярній заміні ламп
- компактні розміри та низька вага
- безпека для шкіри
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид обладнання | LED/UV |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 88 Вт |
| Додаткові функції | Таймер, Захист від перегріву, Висувне дно, Захисна кришка від УФ випромінювання, Сенсор датчика руху |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальний час встановлення таймера | 120 сек |
| Термін служби ламп | 50000 год |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | SUN |
| Колір | Білий |
| Кількість світлодіодів | 30 шт |
| Дисплей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 70 мм |
Купити Професійна UV/LED лампа SUN H9 plus для нігтів (Сан лампа УФ+Льод), 88W Білий ви зможете у нашому інтернет-магазині Limonad з доставкою по всій Україні в тому числі у Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Запоріжжя, Львів та багато інших населених пунктів.
Відгуки не знайдені
