Маска респіратор 3М 9161 Е для обличчя

120 грн
Немає в наявності
Бали: 1 бал
Доставка
 • — Нова Пошта - Відділення
 • — Нова Пошта - Кур'єрська доставка
 • — УкрПошта
 • — Justin
 • — Міжнародна доставка
 • — Кур'єром по Києву від 70 грн
 • — Самовивіз з магазину
Варіанти оплати
 • — Оплата на карту
 • — Картами Visa и MasterCard
 • — Накладений платіж
 • — Безготівковий розрахунок
Наші переваги

Маска респіратор 3М 9161 Е для обличчя FFP1

Дані продукти відповідають вимогам стандарту ЕN149:2001 + A1: 2009, фільтруючі респіраторі, для використання від аерозолів. Ці маски використовуються, щоб допомогти захистити власника від деяких твердих і нелетких рідких частинок відповідно до їх класифікації ефективності: FFP1 до 4 х ГДК, FFP2 до 12х ГДКi FFP3 до 50 х ГДК.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ

Необхідно впевнитись, що цей виріб:

 • Придатний для данного виду робіт; 
 • Використовується згідно наведених інструкцій;
 • Використовуеться протягом усього часу знаходження у небезпечній зоні;
 • Своечасно замінюється у випадку необхідності.

Щоб забезпечити захист користувача від певних аерозольних забруднювачів повітря, необхідно впевнитись, що правильно вибрано засіб захисту, користувач пройшов відповідне навчання, використовує та обслуговує заcіб захисту як належне. Недотримання усіх інструкцій під час використання цього виробу та / або невикористання респіраторного захисту протягом усього часу знаходження в небезпечних умовах може несприятливо вплинути на здоров'я робітника, призвести до серйозних захворювань або постійної непрацездатності.

Для доцільного та відповідного використання дотримуйтеся локальних вимог та усієі супровідної інформації. Для детальної інформації звертайтеся до спеціаліста з охорони праці або представника ЗМ.

Перед початком користування засобом індивідуального захисту користувач має пройти відповідне навчання. Ці вироби не містять компонентів, вироблених з натурального каучукового латексу.

Ці вироби не захищають від газів / парів.

Не використовувати при концентрації кисню в повітрі менше 19,5% (рекомендація ЗМ. Нормативні документи pізних країн можуть встановлювати свої вимоги щодо допустимого рівня кисню у повітрі; якщо у вас виникають сумніви, звертайтесь за інформацією до уповноважених організацій).

Не використовувати для респіраторного захисту від невідомих атмосферних забруднювачів, якщо концентрація забруднення повітря невідома або є небезпечною для життя та здоров'я.

Виріб не призначений для користувачів із бородою або іншим заростом на обличчі, що може вплинути на щільність прилягання респіратора та суттєво знизити рівень захисту.

Терміново залиште забруднену зону, якщо:

a) Дихати стає важко.

b) 3'явилось запаморочення або інше нездужання.

Зніміть респіратор, якщо він пошкодився чи суттево збільшився опір диханню. Не рекомендується використовувати респратор більше однієї робочої зміни.

Утилізуйте згідно з МІСцевими правилами. 

Не змінюйте, не модифікуйте, не чистіть, не ремонтуйте респіратор.

Перед використанням цього виробу у вибухонебезпечній атмосфері зверніться до технічного представника Bідділу матеріалів та засобів безпеки праці місцевого офісу компанії ЗМ.

Перед початком використання впевніться, що не закінчився термін придатності виробу (кінцевий термін використання).

IНСТРУКЦІЯ З ОДЯГАННЯ

Виберіть найбільш відповідний розмір з наявних респираторів.

Стандартний розмір респіратора рекомендовано для більшості користувачів.

Зменшений (S) розмір респіратора рекомендовано користувачам з невеликим розміром обличчя.

Під час одягання респратора руки користувача мають бути чистими.

Перед використанням необхідно перевірити цілісність усіх компонентів респіратора.

1. Використовуючи обидві руки, розташуйте пальці на верхній стороні респіратора, а великі пальці розташуйте побоках носової пластинки. Трохи зігніть носову пластину по центру.

2. Розверніть респіратор потягнувши за верхню та нижню частину, та надайте йому чашообразну форму. Паски кріплення тримайте на верхній частині респіратора.

3. Тримайте респіратор однією рукою відкритою стороною до лиця. Розташуйте респіратор під підборіддям, носовою пластиною до гори.

4. Розташуйте один пасок кріплення нижче вух, потім інший пасок розташуйте на маківці. Паски не повинні перетинатися.

Підженіть верхню та нижню частини для комфортного прилягання, переконайтеся, що края не запнуті всередину та нижня частина щільно прилягає до підборіддя. Вушки по боках респіратора можуть бути застосовані для комфортного пристосування респіратора.

5. Обома руками обтисніть носову перемичку по формі носу. Обтискання носової пластинки за допомогою тільки одніе руки зазвичай не дає достатньо щільного прилягання та знижує ефективність використання респіратора.

6. Кожного разу перед початком використанням респіратора необхідно перевірити щільність його прилягання до обличчя.

ПЕРЕВІРКА ЩІЛЬНОСТІ ПРИЛЯГАННЯ

1. Закрийте поверхню респіратора обома руками, не зрушуючи респіратор з місця.

2. a) Для респіратора без клапана видиху — різко видихнть;

2. б) Для респіратора з клапаном видиху — різко вдихніть.

3. У разі проходження повітря біля носу, краще обтисніть носову пластинку. Знову повторіть перевірку.

4. У разі проходження повітря по смузі обтюрації респіратора, необхідно відрегулювати положення респіратора та пасків кріплення. Знову повторіть перевірку.

Якщо щільного прилягання маски досягнути НЕ ВДАЄТЬСЯ, входити до забрудненої зони НЕ ДОЗВОЛЯСТЬСЯ. Зверніться до Вашого керівника.

У деяких країнах перед початком користування респіратором користувач має пройти тест на перевірку щільності прилягання респіратора до обличчя. Зверніться до місцевого офісу компанії ЗМ, щоб отримати більше інформації щодо проведення перевірки щільності прилягання.

Перед початком використання впевніться, що не закінчився термін придатності виробу (кінцевий термін використання).

ЗБЕРІГАННЯ Й ТРАНСПОРТУВАННЯ

Зберігати у відповідності з інструкціею виробника, дивіться відповідну інформацію на упаковці.

ПРИМІТКА. Температура зберігання може перевищувати 25°С при відносній вологості повітря до 80%, але такi умови зберігання прийнятні тільки впродовж обмежених проміжків часу. Температура зберігання може сягнути 38°С при відносній вологості повітря 85%, але максимальний загальний час збеpігання виробу за таких умов не повинен перевищувати 3 місяці. За умови дотримання наведених вимог, очікуваний термін зберігання становить 5 років від дати виробництва. Для зберігання або транспортування виробу використовуйте орипінальну упаковку. Не зберігайте вироби під прямими сонячними променями.

МАРКУВАННЯ

NR = Hе може використовуватись багаторазово (не більше одної робочої зміни)

D = продукт вдало пройшов доломітний тест (робота в умовах підвищеної запиленості).

Кіцевий термін зберігання. Температурний режим зберігання. Максимальна вологість повітря. Формат дати: РPPР/ММ/ДД. Назва та юридична адреса виробника.

СЕРТИФІКАЦІЯ

Ці продукти затверджуються та перевіряються щорічно: BSI Group, Hiдерланди В.V. Say Білдинг, John M. Keynesplein 9, 1066 ЕР Амстердам, Нідерланди, Уповноважений орган No2797 i/ або BSI Assurance UK Ltd, Kitemark Court, Davy Avenue, Knowlhill, Milton Keynes MK5 8PP, UK, Notified Body No. 0086. Lli Bupoán відповідають вимогам Європейського Регламенту (€С) 2016/425 та відповідного місцевого законодавства. Відповідне Європейське / місцеве законодавство та нотифікований орган можуть бути визначені шляхом перегляду Сертифікату та Декларації відповідності.

 

Купити Маска респіратор 3М 9161 Е для обличчя, ви зможете у нашому інтернет-магазині limonad з доставкою по всій Україні в тому числі і Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Запоріжжя, Одеса, Львів та багато інших населених пунктів.

Відгуки не знайдені

З цим товаром також замовляють